Stadnina koni DWORNA w Rogoźniku

Stadnina koni DWORNA w Rogoźniku

Jedna z największych i najstarszych stadnin na Podhalu, oficjalnie funkcjonująca od roku 2004. Oferuje zajęcia jeździeckie na każdym poziomie zaawansowania, w grupach i indywidualnie. W ofercie znajdują się również wyjazdy w malownicze tereny i zajęcia z hipoterapii oraz wakacyjne i zimowe obozy jeździeckie. Organizowane są także kuligi, ski-skiringi, przejażdżki fasiągiem, a w okresie wakacyjnym towarzyskie zawody w skokach przez przeszkody. Stadnina zajmuje się również hodowlą koni ras rodzimych: śląskich, małopolskich i huculskich. Na terenie obiektu funkcjonuje agroturystyka.