Przyrodnicza Ekspozycja Multimedialna w Łapszach Niżnych

Przyrodnicza Ekspozycja Multimedialna w Łapszach Niżnych

W pełni interaktywna i multimedialna ekspozycja zlokalizowana jest w Domu Ludowymw Łapszach Niżnych przy trasie Szlaku wokół Tatr. Tę nowoczesną jednostkę muzealniczą tworzy kilka pomieszczeń poświęconych dziedzictwu przyrodniczemu polskiego Spisza i okolic. Za pomocą interaktywnych tablic można wsłuchać się w odgłosy zwierząt i nieszablonowo zapoznać się z miejscową fauną i florą. Dzięki specjalnym wirtualnym okularom, można odbyć prawdziwy lot nad wybraną spiską miejscowością. To idealne miejsce na lekcję przyrody dla małych i dużych.