Izba Pamięci ks. prof. Józefa Tischnera

Izba Pamięci KS. PROF. Józefa TISCHNERA

W Izbie Pamięci znajdują się cenne pamiątki, przedmioty, rękopisy, fotografie oraz książki należące do ks. Józefa Tischnera. W części multimedialnejwarto obejrzeć filmy związane z osobą ks. Tischnera, wysłuchać jego wypowiedzi i kazań. Zwiedzanie odbywa się z przewodnikiem, a w programie przewidziane jest wyświetlenie filmu, w którym o sobie samym opowiada ksiądz profesor. Obiekt dostępny jest od wtorku do piątku w godzinach 10:00-16:30 oraz w sobotę od 10:00 do 15:30.