Gminny Ośrodek Kultury z/s w Niedzicy

Gminny Ośrodek Kultury z/s w Niedzicy

Warsztaty „Śpisko skrzynia na skarby”

„Śpisko skrzynia na skarby” to oferta różnorodnych warsztatów (robienie papierowych laleczek w spiskim stroju, zwierzątek z siana, kwiatków z bibuły itd.) dla dzieci, młodzieży i dorosłych, podczas których można poznać bogatą i różnorodną kulturę Spisza.
Na terenie GOK znajduje się bacówka z tradycyjnym wyposażeniem, drewniany amfiteatr, siłownia zewnętrzna i wielofunkcyjne boisko. Znajomość spiskiej kultury można pogłębić podczas corocznych wydarzeń, jak choćby Spiskich Zwyków czy Spiskiej Watry.